Український ринок лакофарбових матеріалів та сухих будівельних сумішей досить стрімко розвивається. Незважаючи на те, що до європейських показників, за якими середнє споживання фарби на людину становить приблизно 10-12 л на рік (в Україні приблизно 4,5 л), нам ще далеко, але привід для оптимізму є. Такі фактори, як зростання ВВП, а також розвиток лакофарбової промисловості, дозволяють аналітикам робити оптимістичні прогнози розвитку лакофарбового ринку в Україні.

З усього обсягу лакофарбової продукції, що продається, 90% припадає на пофарбовану (заколіровану) і тільки 10% на білу. Для того щоб вітчизняні ЛФМ-підприємства могли конкурувати, їм необхідно тонувати свою продукцію в точках продажу.

ТОВ «Текса» ексклюзивно представляє на ринку України компанію, чиє обладнання для фарбування ось уже більше 50 років продається у всьому світі. Чотири заводи (США, Нідерланди, Індія, Китай) та понад 60 представництв забезпечують всесвітню присутність компанії Fast&Fluid Management BV

Будучи біля витоків розвитку колірування, Fast&Fluid Management BV постійно вдосконалює свою продукцію відповідно до потреб сучасності та займає провідне місце за кількістю продажів колірувального обладнання в усьому світі. Дане обладнання є найсучаснішим та найбільш високоякісним у галузі колірування.

Окремо варто відзначити процес виробництва на заводах Fast&Fluid Management BV. Процеси розробки, виробництва та збірки обладнання слідують ретельно встановленим процедурам. Жоден компонент не переходить на наступний етап виробничого процесу без ретельного контролю якості.

У чому головна відмінність даного виробника від конкурентів? Насамперед, точністю дозування дозаторів, надійністю в експлуатації та простотою керування. Будь-яка людина, яка не має спеціальної підготовки, протягом кількох годин може набути необхідних навичок керування даним обладнанням. Щорічно в навчальному центрі головного офісу Fast&Fluid Management BV (Сассенхейм, Нідерланди) проводяться навчальні семінари з сервісу існуючого обладнання, а також ознайомлення з майбутніми інноваціями.

Протягом багатьох років Fast&Fluid Management запатентував багато інновацій. Вони стають міцною базою для найкращих технічних рішень. Постійна комунікація з клієнтами – покупцями обладнання впливає розробки найсучасніших машин, які відповідають потребам ринку.

Компанія Fast&Fluid Management поділяє інтерес до покращення зі своїми клієнтами, закликаючи всіх користувачів свого обладнання до співпраці з командою маркетологів, інженерів та дослідників.

ЧОМУ ВАРТО ВИБРАТИ САМЕ КОЛІРУВАЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ FAST&FLUID MANAGEMENT BV (НІДЕРЛАНДИ)?