ДОСТУПНІ ТА НАДІЙНІ РІШЕННЯ ДЛЯ КОНТРОЛЮ КОЛЬОРУ ТА ЗОВНІШНЬОГО ВИГЛЯДУ ВІД 3NHКонтроль кольору та зовнішнього вигляду готових продуктів, сировини та напівфабрикатів– це одне із найчастіших завдань, з якими до нас звертаються наші клієнти.

Лакофарбові та будівельні матеріали, пластики, текстиль, косметика, харчові продукти, пакувальні матеріали – до подібних товарів користувачі дуже вимогливі щодо якості та візуальних параметрів. Це підштовхує все більше виробників шукати оптимальні рішення для реалізації завдань колірного менеджменту, а співвідношення ціни та якості, у свою чергу, стає ключовим моментом у виборі призначеного для цих цілей обладнання.

Саме тому ми раді представити Вашій увазі продукцію компанії 3nh Technology. Вже понад двадцять років вони спеціалізуються на розробці спретрофотометрів, колориметрів, блискомірів та камер для порівняння кольорів. Їх прилади вирізняються використанням найсучасніших розробок, продуманим дизайном та зручним інтерфейсом, але за всіх своїх технічних переваг, їх головна перевага – найкраща ціна на ринку колориметричного обладнання.

Приємним бонусом стане наявність програмного забезпечення для контролю якості, що вже включений в комплект поставки, та дворічна гарантія. А з нашого боку, ми надаємо безкоштовне навчання по роботі з приладами та ПЗ, повний сервіс та постгарантійну підтримку.