• вул. Автозаводська 24/2, оф.350
  • Пн - Пт: 9:00 - 18:00
  • 067 446-90-48

ІЧ- та Раман-спектрометри Bruker Optics

З 2015 року компанія Текса є офіційним представником Bruker Optics в Україні. Саме ми пропонуємо повноцінну підтримку всім користувачам спектрометрів Bruker Optics від здійснення покупки до сервісного обслуговування.

Точний експрес аналіз методом інфрачервоної Фур’є спектроскопії та за допомогою сучасних аналізаторів комбінаційного розсіювання (КР або Раман спектроскопія) від виробника Bruker Optics дає можливість здійснювати кількісні та якісні дослідження від стандартних лабораторних аналізів до найскладніших науково-дослідних потреб світового рівня.

З початку 70-х років, коли у світі з’являлися перші Фур’є-спектрометри, і до сьогодні Bruker Optics передує науковому прогресу в коливальній спектроскопії, використовуючи численну кількість власних новітніх запатентованих технологій, та заслужено є найбільш висококласним та прогресивним виробником.

До лінійки обладнання входять стаціонарні (лабораторні), портативні (ручні або компактні) та процесні (потокові, on-line) ІЧ-Фур’є та КР-спектрометри, а також ІЧ-Фур’є + КР мікроскопи та системи дистанційного аналізу газів, рідин та твердих речовин. Можливості обладнання Bruker Optics зазвичай перевищують очікування навіть найбільш вимогливих та передових дослідників.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!