• вул. Автозаводська 24/2, оф.350
 • Пн - Пт: 9:00 - 18:00
 • 067 446-90-48
Для додаткової консультації
+38 067 446-90-48

Зручна конструкція, унікальні технічні характеристики, інтуїтивно-зрозумілий графічний інтерфейс, великий сенсорний екран – портативний КР-(Раман) спектрометр BRAVO, пеціально розроблений для прискорення процедури ідентифікації вхідної сировини.

 • SSETM – функція придушення флуоресценції (патент компанії)
 • Duo LASERTM – збудження на двох різних довжинах хвиль
 • IntelliTipTM – автоматичне розпізнавання вимірювальних насадок
 • Клас лазера – 1М
 • Інтуїтивне сенсорне керування
 • Автоматичний звіт аналізу партії сировини
 • Вбудоване калібрування за хвильовим числом
 • Надійна та точна оптика
 • Бездротовий обмін даними
 • Відповідність вимогам 21 CFR частина 11

BRAVO ПОРТАТИВНИЙ КР-(РАМАН) СПЕКТРОМЕТР

КР-(Раман) спектрометр BRAVO розроблений для використання оператором та будь-яким співробітником складу. Управління спектрометром здійснюється через сенсорний екран з доступом до основних функцій через іконки, інтерфейс користувача підтримує 17 мов. Так як у спектрометрі використовується лазер класу 1М, немає потреби у спеціальному захисному обладнанні.

SSETM – патент компанії – функція придушення флуоресценції

У багатьох випадках аналіз сировини методом КР(Раман) спектроскопії неможливий через флуоресценцію зразків. У спектрометрі BRAVO реалізована технологія послідовного зміщення збудження SSETM, яка дозволяє досліджувати різноманітні зразки.

Duo LASERTM

Система збудження Duo LASERTМ забезпечує найвищу чутливість у всьому спектральному діапазоні та гарантує отримання однозначних та достовірних результатів.

IntelliTipTM – автоматичне розпізнавання вимірювальних насадок

IntelliTipTM автоматично зберігає інформацію про тип насадки, яка була використана для вимірювання: насадка для аналізу у пробірці або насадка для аналізу через упаковку. За необхідності IntelliTipTM може нагадувати, якою насадкою краще користуватися залежно від досліджуваного зразка.

Інтуїтивний сенсорний інтерфейс

Робота із спектрометром проводиться за допомогою сенсорного екрана. На кожному етапі відображаються доступні варіанти дій, а результати виводяться у вигляді зрозумілих зображень. За необхідності можна отримати додаткову інформацію використовуючи різні інструменти аналізу.

Автоматичний аналіз партії сировини

Режим автоматичного аналізу партії дозволяє аналізувати велику кількість зразків одного типу, зберігаючи необхідні налаштування. Крім того, можна легко переключатися на аналіз партії зразків іншого типу.

Вбудоване калібрування за хвильовим числом

Вбудоване калібрування за хвильовим числом гарантує відтворюваність результатів та унікальну точність за хвильовим числом. Ці параметри надзвичайно важливі для валідації методів аналізу сировини.

Вибір матеріалу, методу та бібліотеки

Спектри одного виду сировини, наприклад, з різних упаковок, зберігаються окремо в одному універсальному методі. Методи ж зберігаються у бібліотеці. Ви можете перейменувати бібліотеку та перевірити її вміст. Важливо відзначити, що створення бібліотеки не забирає багато часу. Спектр для бібліотеки реєструється за той же час, що й спектр, отриманий в режимі стандартного вимірювання.

Бездротовий обмін даними

Бібліотеки та результати аналізу можуть передаватися на персональний комп’ютер за допомогою вбудованого модуля WLAN, встановлення якого легко здійснюється за допомогою графічного інтерфейсу BRAVO. За потреби модуль WLAN можна вимкнути.

Док-станція

BRAVO ПОРТАТИВНИЙ КР-(РАМАН) СПЕКТРОМЕТР

Док-станція, що постачається за запитом, використовується для зарядки спектрометра та зберігання полістирольного зразка порівняння та однієї вимірювальної насадки. Крім того, вона може використовуватися для обміну даними з персональним комп’ютером під час відключеного бездротового з’єднання.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!