• вул. Автозаводська 24/2, оф.350
 • Пн - Пт: 9:00 - 18:00
 • 067 446-90-48
Для додаткової консультації
+38 067 446-90-48

Мікроскоп HYPERION – це найвища чутливість із найвищою просторовою роздільною здатністю в ІЧ-Фур’є мікроскопії та хімічному зображенні. Він створений поєднувати максимальну продуктивність для видимої перевірки та ІЧ-спектрального аналізу будь-якого зразку.

Мікроскопи серії HYPERION – результат більш як 30-літнього досвіду роботи з ІЧ-Фур’є мікроаналізом. Їхня якість, що поєднує в собі всі оптичні, механічні та електронні компоненти, забезпечує високий рівень стабільності та надійності. За допомогою модульних конструкції HYPERION може бути модернізований для найбільш складних застосувань. Галузі їх використання надзвичайно різносторонні: дослідження матеріалів, полімерів, хімікатів, судово-медична експертиза, збереження мистецтва та природничі науки. Завдяки інструментам, що багатократно збільшують контрастність, спеціальним об’єктивам та засобам хімічної візуалізації, HYPERION дозволяє проводити високочутливий мікроаналіз легко та ефективно.

Мікроскопи серії HYPERION – це:

 • Висока просторова роздільна здатність, обмежена лише дифракцією світла;
 • Висока чутливість навіть з використанням високої просторової роздільної здатності;
 • Приставка порушеного повного внутрішнього відбиття (ППВВ), об’єктив з вмонтованим датчиком тиску та високоточним та стабільним механіхмом для наведення точного позиціонування кристалу;
 • Об’єктив ковзаючого кута для аналізу тонких шарів на металічних поверхнях;
 • Автоматичне ІЧ-Фур’є картування зі всіма режимами виміру;
 • Все-в-одному спектроскопічне програмне забезпечення для збору даних, аналізу та документування;
 • ІЧ-зображення великих зразків з використанням сучасних технологій матричного детектування.

Спектральний діапазон

Спектральний діапазон мікроскопів HYPERION не обмежується стандартним середнім ІЧ-діапазоном, та може бути розширений як до ближньої та видимої області спектру (до 25,000 см-1 ), так і дальнього ІЧ (до 80 см-1 ). Для охоплення такого діапазону використовуються різні детектори, які можуть бути замінені користувачем самостійно. Одночасно можна встановити до 2-х детекторів, перемикання між якими здійснюється за допомогою програмного забезпечення.

Візуальне спостереження

Перед проведенням аналізу методом ІЧ-Фур’є мікроскопії необхідно обрати досліджувану область об’єкту. Відомо, що більшість зразків не достатньо контрастні у видимому діапазоні, тому HYPERION має різноманітні аксесуари для збільшення контрасту у видимій області в режимах пропускання та відбивання:

 • Різноманітні об’єктиви;
 • Апертура Келлера;
 • Циркулярні поляризатори по обидва боки зразку в режимах пропускання та відбивання;
 • Метод світлого та темного поля;
 • Флуоресценція;

Візуальне спостереження зразків проводяться у високоякісній CCD-камері. Спостереження через бінокуляр дозволяє запобігти спотворення кольору. Також є можливість автофокусування.

Хімічна візуалізація

За допомогою Hyperion 3000 можливе як одержання спектра з однієї площини, так і побудова спектральних зображень зразку. У мікроскопі встановлені дві різні оптичні системи, які забезпечують неспотворене і високоточне зображення хімічного складу об’єкта за допомогою матричного детектора, а також максимальний потік випромінювання (світлосилу) на одноелементний детектор.

З площі 340х340 мікрон можна отримувати до 16384 спектрів з роздільною здатністю 2,7 µм на піксель використовуючи матричний детектор. Якщо необхідний аналіз більших площ, поєднуються всі отримані зображення. Можливе отримання більш високої просторової роздільної здатності, близько 1,1 µм на піксель.

За допомогою програмного забезпечення OPUS/Video можна визначати досліджувану ділянку об’єкта, робити знімок видимого зображення та проводити вимірювання в автоматичному режимі. Результат ІЧ-Фур’є вимірювання – це дані аналізу у форматі 3D, які можуть оброблятися стандартними функціями та інструментами OPUS. Також, результати можна отримувати у 2D та 3D (уявній) кольоровій проекції. Можливе використання таких алгоритмів: розрахунок RGB координат зображення, інтегрування смуг, кореляція зі спектрами однокомпонентних зразків, кластерний аналіз, аналіз основних компонентів.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!