• вул. Автозаводська 24/2, оф.350
 • Пн - Пт: 9:00 - 18:00
 • 067 446-90-48
Для додаткової консультації
+38 067 446-90-48

Компактний ІЧ-Фур’є спектрометр ALPHA II, розміром із лабораторний журнал, здатний взяти на себе значну частину Ваших повсякденних завдань. Автоматична установка, зручне в роботі програмне забезпечення та система швидкої заміни модулів QuickSnap дозволить проводити надійний та точний ІЧ-Фур’є аналіз, все те, що Ви очікуєте від компанії Bruker .

 • Доступний ІЧ-Фур’є спектрометр невеликого розміру
 • Зручне та легке у використанні програмне забезпечення: помічник супроводжує Вас протягом усього аналізу
 • Якісні комплектуючі з тривалим терміном експлуатації
 • Універсальність: система швидкої заміни модулів QuickSnap для роботи в режимах пропускання, відбиття та ППВВ
 • RockSolid: стабільні і точні результати досягаються за допомогою запатентованого інтерферометра.

Робочі характеристики:

Інтерферометр спектрометра ALPHA II заснований на розробці Bruker – RockSolid, яка використовується в їх лабораторних та промислових спектрометрах. Це означає, що ALPHA II має робочі характеристики та відтворюваність результатів, які користувачі очікують від ІЧ-Фур’є спектрометрів Bruker. Спектрометр ALPHA II нечутливий до вібрацій, тому його можна розмістити у будь-якому місці, легко переміщати з місця на місце та використовувати без попереднього налаштування. ALPHA II має чудову чутливість, відтворюваність хвильових чисел і стабільність. Простий і зрозумілий програмний інтерфейс OPUS допоможе вам крок за кроком зробити аналіз. OPUS містить потужні та одночасно прості у використанні функції для верифікації та ідентифікації ІЧ спектрів та проведення кількісного аналізу. Опція використання інтегрованого сенсорного ПК зі спеціалізованим ПЗ OPUS-TOUCH значно спрощує процес керування спектрометром ALPHA II. Ви витратите час на роботу, а не вивчення програмного забезпечення.

Маленький компактний ІЧ-Фур’є спектрометр

ALPHA II не займе багато місця у Вашій лабораторії. Площа його основи всього 22 х 30 см. Крім того, він дуже легкий, вага спектрометра становить близько 7 кг. Завдяки своїй модульній конструкції, Ви можете вибрати конфігурацію, що відповідає Вашому аналітичному завданню.

Робочі характеристики: жодних компромісів

Інтерферометр ALPHA II, що добре зарекомендував себе, заснований на запатентованій розробці Bruker – RockSolid, що використовується в лабораторних та промислових спектрометрах Bruker. Це означає, що ALPHA II має робочі характеристики та відтворюваність результатів, традиційних для ІЧ-Фур’є спектрометрів Bruker.

Ідеальний інструмент для щоденного аналізу

Спектрометр ALPHA II значно спростив ІЧ-Фур’є аналіз. Автоматизація, легке встановлення та простота використання спектрометра надзвичайно практичні для аналізу. Ви легко можете переносити калібрування із системи в систему, що дозволяє заощаджувати на розробці калібрувань. ALPHA II має всі особливості, необхідні для повсякденного аналізу.

Система швидкої заміни модулів QuickSnapЛабораторний ІЧ-Фур’є спектрометр Alpha II

ALPHA II підходить для аналізу різноманітних зразків. Універсальна система швидкої заміни модулів QuickSnap дозволяє проводити аналіз будь-яких зразків: тверді зразки, рідини, гази. Функція PermaSure автоматично розпізнає кожну зміну пристроїв, виконує швидке тестування та автоматично завантажує відповідні параметри вимірювання конкретної конфігурації.

Універсальний модульЛабораторний ІЧ-Фур’є спектрометр Alpha II

Універсальний модуль дозволяє аналізувати всі види зразків: тверді, рідкі та газоподібні. Модуль має кюветне відділення для вимірювання на пропускання зі стандартним тримачем зразків розміром 2х3″, в якому можна закріпити різні рідинні та газові кювети. Тверді зразки розміщуються у стандартному утримувачі для таблеток або магнітному утримувачі для плівок. Зразки з дзеркальною поверхнею аналізуються за допомогою відповідного модуля для вимірювання відбиття.

Лабораторний ІЧ-Фур’є спектрометр Alpha IIМодуль Platinum ATR

Platinum ATR – це алмазний модуль одноразового ППВВ, розроблений, щоб значно спростити щоденний аналіз. Ергономічний притискний механізм спрощує аналіз твердих та рідких зразків. Модуль легко чистити, оскільки притискний механізм повертається на 360°, забезпечуючи безперешкодний доступ до місця розміщення зразка. Можливості модуля розширює наявність додаткового приладдя для варіації температури та проточного аналізу.

Модуль Eco-ATRЛабораторний ІЧ-Фур’є спектрометр Alpha II

Порушене повне внутрішнє відбиття (ППВВ) – це простий метод ІЧ-Фур’є аналізу, що підходить як для твердих, так і для рідких речовин, і не вимагає пробопідготовки. Eco ATR – це модуль однократного ППВВ із відмінним співвідношенням ціна/якість. Він укомплектований кристалом ZnSe для аналізу порошків, твердих речовин, паст та рідин.

Лабораторний ІЧ-Фур’є спектрометр Alpha IIМодуль багатократного ППВВ

Модуль багатократного ППВВ із кристалом ZnSe використовується для аналізу паст, гелів та рідин. Шість внутрішніх відбиттів та висока пропускна здатність модуля дозволяє проводити аналіз навіть низькоконцентрованих компонентів зразка.

Модуль DRIFTЛабораторний ІЧ-Фур’є спектрометр Alpha II

Модуль дифузійного відбиття DRIFT – економічний варіант для аналізу різноманітних твердих зразків: порошків, неорганічних матеріалів, дорогоцінного каміння, паперу, текстилю та ін. Модуль DRIFT відрізняють легкість роботи із зразком та висока пропускна здатність, завдяки чому час аналізу зразка невеликий.

Лабораторний ІЧ-Фур’є спектрометр Alpha IIМодулі зовнішнього відбиття

Спеціалізовані приставки для вимірювання в режимі відбиття дозволяють проводити безконтактний неруйнівний ІЧ-Фур’є аналіз великих зразків шляхом їх розміщення на верхній або передній частині спектрометра. Папір чи текстиль аналізують, розміщуючи зразок над спектрометром. Дослідження стаціонарних зразків, наприклад металевих поверхонь автомобілів, фресок, витворів мистецтва можна проводити, розмістивши спектрометр ALPHA II безпосередньо перед об’єктом. Вбудована відеокамера фіксує зовнішній вигляд області дослідження.

Модулі для аналізу газівЛабораторний ІЧ-Фур’є спектрометр Alpha II

Спеціалізовані приставки із вбудованою газовою кюветою дозволяють проводити аналіз газів та газових сумішей методом ІЧ-спектроскопії. Модуль аналізу з 7-ми сантиметровою газовою кюветою має найменший об’єм і дозволяє мінімізувати час на зміну зразка. Модуль із 4.8 метровою газовою кюветою дозволяє аналізувати низькі концентрації газів. Додаткова опція нагрівання запобігає конденсації газів на кюветі.

Застосування та спеціалізовані аналізатори на базі спектрометра ALPHA II:

 • Контроль якості та ідентифікація речовин у фармацевтичній промисловості

ALPHA II Pharma – Валідована спектрометрична система для контролю якості фармацевтичної сировини та продукції

 • Контроль якості та аналіз продукції на виробництві полімерів та пластиків

ALPHA II Polymer Analyzer – ІЧ-Фур’є спектрометр для контролю якості полімерів та пластмас

 • Аналіз дорогоцінного каміння

ALPHA II Diamond Analyzer – ІЧ-Фур’є спектрометрична система для аналізу та автоматичної класифікації алмазів

 • Кількісний аналіз параметрів вина

ALPHA II Wine Analyzer – ІЧ-Фур’є спектрометр для аналізу вина, сусла та соку

 • Ідентифікація ниркового каміння

ALPHA II Kidney Stone Analyzer – система для ідентифікації основних хімічних компонентів у ниркових каменях

 • Ідентифікація наркотичних речовин

ALPHA II Drug Identification System – для ідентифікації наркотичних препаратів методом ІЧ-Фур’є спектроскопії

 • Визначення нафтопродуктів у пробах природних, питних та стічних вод

ALPHA II Oil – in – Water – Analyzer – ІЧ-Фур’є система для аналізу масляних екстрактів у водоймах та стічних водах

 • Навчання молекулярної спектроскопії у ЗВО
 • Визначення метилових ефірів жирних кислот (FAME) у дизельному паливі та бензену у бензині
 • Аналіз відпрацьованих моторних масел
 • Аналіз транс-ізомерів жирних кислот у харчових жирах та оліях
 • Класифікація ефірних олій у парфумерній та косметичній промисловості
 • Аналіз об’єктів культури

Нагороди:

Переможець 2019 року – iF DESIGN AWARD 2019.

Програмне забезпечення OPUS-TOUCH Лабораторний ІЧ-Фур’є спектрометр Alpha II

З ALPHA II ІЧ-Фур’є аналіз став простіше, ніж будь-коли.

З OPUS-TOUCH Ви проводите щоденний контроль якості всього у декілька кліків.

OPUS-TOUCH із простим та інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом покроково спрямовує користувача через весь процес аналізу. Інтерфейс легко налаштовується під певні завдання чи експерименти.

Контроль якості став простішим

Основне завдання контролю якості – переконатись, що зразок відповідає заданій специфікації. Для контролю якості матеріалів дуже зручно використовувати спеціально розроблений майстер QC-Wizard, що допомагає здійснити всі стадії збору, аналізу даних та генерації звіту у декілька кліків протягом хвилини. Для оцінки отриманих даних можна використовувати функції Compare Spectra або Library Search. Перша використовує метод Quick Compare для порівняння спектрів зразка та стандартів. Як спектр стандарту може використовуватись середнє декількох спектрів або безліч окремих спектрів. Користувач має можливість легко розширити цей метод та створити власний. Зразок невідомого складу може бути ідентифікований шляхом пошуку у бібліотеці Library Search. Опція розширеного пошуку дозволяє користувачу проводити аналіз сумішей та доповнювати спектральні бібліотеки.

Лабораторний ІЧ-Фур’є спектрометр Alpha II

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!