• вул. Автозаводська 24/2, оф.350
  • Пн - Пт: 9:00 - 18:00
  • 067 446-90-48
Для додаткової консультації
+38 067 446-90-48

Спектрометр MATRIX-F призначений для контролю технологічних процесів безпосередньо в реакторах та трубопроводах. On-line аналіз дозволяє значно краще розуміти, а отже, ефективніше керувати процесом виробництва.

Переваги:

• Точні результати вимірювань за лічені секунди
• Багатокомпонентний аналіз
• Неруйнівний аналіз
• Вбудований 6 – канальний мультиплексор (опція)
• Пряме перенесення методів
• Міцна конструкція
• Можливість підключення по локальній мережі Ethernet та інші промислові протоколи обміну.

FT-NIR аналіз у режимі реального часу

Контроль технологічних процесів у режимі реального часу має низку переваг і є невід’ємною частиною будь-якого виробничого процесу. Однак встановлення промислового аналізатора у безпосередній близькості до точки, в якій контролюється технологічний процес, пов’язане зі складнощами: різкі перепади температури, пил та бруд у виробничих приміщеннях, відсутність легкого доступу до приладу, необхідність встановлення аналізатора у вибухозахищеній зоні.

Використання оптоволоконних технологій дозволяє проводити вимірювання у будь-якій точці технологічного процесу. MATRIX-F встановлюється в оптимальне для експлуатації аналізатора місце, наприклад, у промислову монтажну шафу. При цьому вимірювання можуть проводитися на відстані від приладу завдяки застосуванню оптоволокна, що відповідає всім промисловим вимогам захисту. Bruker Optics пропонує готові рішення для різних промислових аналітичних завдань.

Максимум практичності Matrix-F єдиний FT-NIR спектрометр , за допомогою якого можна проводити як контактні, так і безконтактні вимірювання зразків, використовуючи оптоволоконну технологію.

  • Оптоволоконні датчики: Класичні датчики дифузного відбиття, датчики трансфлекції та датчики пропускання. Залежно від параметрів технологічного процесу підбирається різна довжина оптичного шляху датчика, проточна комірка для встановлення у процес або складання дослідної установки. Можливі варіанти матеріалу датчиків: Hastelloy або нержавіюча сталь.
  • Датчики для безконтактних вимірювань: Оптоволоконні датчики NIR-випромінювання та реєстрації містять вольфрамові джерела випромінювання, що опромінюють зразок. Розсіяне світло збирається і через оптоволоконний кабель надходить у спектрометр. Таким чином, вимірювання проводиться віддалено, що відкриває широкі можливості застосування даного методу в різних галузях промисловості. До емісійного спектрометра MATRIX-F або спектрометра MATRIX-F duplex можна підключати до 6 датчиків одночасно.

Передова технологія  Новітня оптична схема, реалізована в приладі, дозволяє використовувати сучасні методи, досягти неперевершеної чутливості та стабільності результатів вимірювання, що неможливо на менш чутливому та менш точному обладнанні. Також завдяки інноваційній конструкції аналізатора можливе пряме перенесення методів з приладу на прилад, що дозволяє мінімізувати час простою спектрометра. Аналізатор підтримує всі промислові протоколи передачі, завдяки чому прилад легко вбудовується в сучасні системи автоматизації та управління виробництвом.

На час розробки нового методу, MATRIX-F можна перенести до лабораторії. З готовим методом прилад інтегрується у виробничу схему без додаткових налаштувань. На виробничому майданчику спектрометр може бути вмонтований в стандартну 19′ стійку або встановлений автономно. Виконання корпусу аналізатора IP66 відповідає класифікації захисту електрообладнання NEMA. Для підключення оптоволоконних датчиків спектрометр оснащений 6-ти канальним мультиплексером.

Вибухозахищене виконання MATRIX-F відповідає директиві ATEX.

Технічне обслуговування

MATRIX-F надійний та простий в обслуговуванні. Витратні матеріали, такі як лазер та джерела випромінювання, не потребують додаткового юстування після заміни. Для обслуговування приладу не потрібен виклик спеціаліста, що зводить до мінімуму час простою аналізатора.

Валідація робочих характеристик приладу

MATRIX-F оснащений автоматичним пристроєм зміни валідаційних світлофільтрів та стандартних зразків для контролю коректної роботи спектрометра. Перевірочні випробування спектрометра, оцінка працездатності та перевірка аналізатора на відповідність технічним характеристикам проводяться за допомогою програмного модуля OVP (OPUS Validation Program). Ця процедура є необхідною умовою для застосування аналізатора у фармацевтичній промисловості.

Обмін даними

CMET – програмний модуль, що дозволяє інтегрувати ПЗ OPUS у будь-яку систему управління технологічним процесом та використовувати різні варіанти інтерфейсів та протоколів обміну даними: 4-20 мА, Modbus, Profibus DP та OPC.

Застосування

У наші дні кожен виробник бореться не тільки за якість продукту, що випускається, але також за підвищення ефективності виробництва. Перший крок у цьому напрямку – перехід із лабораторного контролю технологічного процесу на on-line моніторинг. On-line моніторинг дозволяє оптимізувати витрати сировинних ресурсів, знизити або уникнути вихід побічних продуктів виробництва, таким чином мінімізувавши витрати на вторинну переробку сировини та утилізацію відходів виробництва.

Контроль технологічного процесу включає моніторинг хімічних процесів, контроль якості проміжних і кінцевих продуктів.

  • Прямий вимір у реакторах, трубопроводах або на стрічкових конвеєрах.
  • Безконтактні виміри на великих відстанях
  • Більш глибоке розуміння та якісніше управління потоком технологічного процесу.
  • Ідеальний інструмент для контролю однорідності у процесах змішування, концентрації хімічних компонентів та стадії полімеризації у різних технологічних процесах.
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!