• вул. Автозаводська 24/2, оф.350
  • Пн - Пт: 9:00 - 18:00
  • 067 446-90-48
Для додаткової консультації
+38 067 446-90-48

HTS-XT РІШЕННЯ ДЛЯ ІДЕНТИФІКАЦІЇ БАКТЕРІЙ
Модуль HTS-XT призначений для здійснення високопродуктивного скринінгу методом ІЧ-Фур’є спектроскопії. Збір даних, їх контроль та аналіз здійснюється за допомогою програмного забезпечення OPUS/LAB. Будучи зовнішнім пристроєм для аналізу, модуль HTS-XT приєднується до різних моделей ІЧ-Фур’є спектрометрів Bruker Optics і в залежності від конфігурації дозволяє проводити вимірювання в середньому та ближньому ІЧ, а також у видимому діапазоні.

Планшет для зразків відповідає стандартним форматам на 96 або 384 комірок. Для здійснення аналізу 1-20 µл зразка поміщають у комірку та висушують. Об’єм зразка залежить від його форми, режиму вимірювання та конфігурації планшета. Тверді зразки спочатку висушують та ущільнюють перед тим як помістити у планшет. Заповнений планшет за допомогою моторизованого пристрою подається в попередньо осушений спектрометр. Після чого вимірювання мікропланшета здійснюється в автоматичному режимі як на пропускання, так і на відбиття шляхом переміщення позиції кожного зразка у фокус ІЧ-променю.

Технічні характеристики:

HTS-XT використовує ПЗ OPUS/LAB для автоматичної реєстрації спектрів та аналізу великої кількості зразків. Для кількісного аналізу кількох компонентів у складних системах використовують сучасні методи багатопараметричного аналізу PLS (Partial Least Squares). Для якісного аналізу доступні такі алгоритми аналізу, як кореляція спектрів, PCA (Principal Component Analysis) та ANN (Artifical Neural Networks). Зберігання параметрів вимірювання та результатів аналізу в logfile дозволяє здійснювати перенесення даних у зовнішні програми або системи LIMS (Laboratory Information Management Systems).

МІКРОПЛАНШЕТНИЙ РІДЕР HTS-XTГалузі застосування:

Основною перевагою ІЧ-спектроскопії є те, що інформація про молекулярну структуру міститься в кожному ІЧ-спектрі. Незважаючи на те, що високопродуктивні методи зазвичай використовують специфічні маркери для аналізу певних параметрів, ІЧ-аналіз на мікропланшеті дозволяє отримувати інформацію про молекулярну структуру без їх використання.

ІЧ-Фур’є спектроскопія також дозволяє одночасно визначати кілька параметрів за один вимір!

Застосування:

  • Ідентифікація мікроорганізмів
  • Визначення забруднень
  • Характеристика клітин
  • Аналіз ґрунтів
  • Ідентифікація та визначення типу алмазів

Компанія Bruker пропонує системи, спеціально призначені для мікробіологічних досліджень, наприклад, мікропланшетний високопродуктивний модуль HTS-XT.

У зв’язку з різноманіттям аналітичних завдань та великою кількістю видів мікроорганізмів, у мікробіології застосовуються різні аналітичні методи. Найбільш поширеним методом диференціювання мікроорганізмів за морфологічними ознаками та їх ідентифікації є фарбування мікроорганізмів.

ІЧ-Фур’є спектроскопія дозволяє ідентифікувати і з високою чутливістю проводити кількісне визначення біомолекул, таких як білки, ліпіди, вуглеводні, а також ДНК/РНК. Для цього культивування мікроорганізмів проводиться в стандартних умовах, збираються зразки даних біомолекул із характерними ознаками, що в результаті дозволяє достовірно ідентифікувати штам.

Підготовка зразка проста і швидка: мікроорганізми збирають із середовища культивування, готують суспензію у воді і потім поміщають на прозорий багаторазовий планшет в ІЧ-діапазоні. Вимірювання проводять після висушування зразка. ІЧ-аналіз дозволяє детально диференціювати мікроорганізми, найчастіше до рівня штамів, і більше того, метод можна застосувати у разі потреби для додаткових досліджень утворення метаболітів.

Метод дозволяє знизити витрати на мікробіологічні дослідження, оскільки для аналізу не потрібне застосування спеціальних середовищ або хімічних реактивів.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!