Роль фільтрації в пивоварній промисловості досить значуща, оскільки вона необхідна для отримання прозорого, без домішок, стійкого пива.

Компанія Eaton постачає продукцію для фільтрації пива вже протягом багатьох десятиліть та завдяки своїй компетентності має визнання у цій галузі. Технології розширюються, а ціль – отримати стійке, свіже, прозоре пиво – залишається незмінною.

Eaton продовжує вдосконалювати ряд своїх продуктів, щоб запропонувати повний спектр рішень для фільтрації у пивоварній промисловості, враховуючи всі галузі фільтрації рідин.

Українські виробники пива активно починають використовувати картриджі на етапах поліруючої та стерильної фільтрації.

Поліруюча фільтрація пива

На стадії глибинної або поліруючої фільтрації існує необхідність вилучати каламутні частинки, що залишилися, а також мікроорганізми, досягаючи таким чином необхідного рівня біологічної стабільності.

Це досягається за допомогою гофрованих картриджів. Серія гофрованих картриджів Lofpleat AG від компанії Eaton ідеально підходить як рішення для даного етапу фільтрації.

LOFPLEAT AG – гофровані картриджі, виконані з поліпропілену з абсолютним рейтингом фільтрації (99,98%) у заданому діапазоні, що забезпечує можливість їх застосування у різних галузях промисловості, де інші фільтри не такі ефективні.

Стерилізуюча фільтрація пива

Все більшого поширення набуває стерилізуюча фільтрація. Однак, незважаючи на те, що стерилізуюча фільтрація за допомогою фільтр-картону все ще використовується, іноді необхідна остаточна фінальна стадія фільтрації з мембранним картриджем селективністю 0,65 або 0,45 мкм. Лінійка мембранних картриджів Lofmem WB від компанії Eaton створена спеціально для вилучення забруднюючих пиво і вино організмів.

LOFMEM WB – гофрований картридж, виконаний із поліефірсульфонової мембрани, призначений для фінального очищення вин, пива та інших напоїв. Фільтри LOFMEN WB забезпечують чудову фільтрацію у заданому діапазоні та вирізняються тривалим терміном роботи у потоці, що робить їх ідеальним варіантом для використання у виробництві вина та пива.

Мембрана з поліефірсульфону розроблена таким чином, щоб досягнути і перевершити рівень фільтрації, необхідний для підтримування якості кінцевого продукту.

КАРТРИДЖНА ФІЛЬТРАЦІЯ ВІД КОМПАНІЇ EATON У ПИВОВАРІННІ