• вул. Автозаводська 24/2, оф.350
  • Пн - Пт: 9:00 - 18:00
  • 067 446-90-48
Для додаткової консультації
+38 067 446-90-48

Ci7800 сферичний спектрофотометр

Є одним із передових інструментів на ринку, ідеально підходить для забезпечення стабільності кольору навіть для найскладніших продуктів. У поєднанні з Netprofiler і Color IMatch або програмним забезпеченням Color IQC, Ci7800 забезпечує повноцінне вимірювання кольору та рішення для усунення розбіжностей, також він простий в обслуговуванні.

НАСТІЛЬНИЙ СПЕКТРОФОТОМЕТР CI7800Ci7800 розроблений з дотриманням стандартів, зокрема ASTM E3098. Його внутрішня температура та вологість записується щоразу, коли вимірюється зразок, для повного відстеження. Додаткове УФ балансування для контролю оптичних відбілювачів у паперових виробах, текстильних виробах, пластмасах та фарбах та інших покриттях. Ci7800 розроблений для виняткової здатності відтворювати ідентичні виміри з дельта Е 0,01 та найкращої продуктивності на ринку. Він має угоду про міжвідомчу інструментальну ТСМ 0,08, що забезпечує отримання стійких результатів вимірювань на всьому ланцюжку поставок.

НАСТІЛЬНИЙ СПЕКТРОФОТОМЕТР CI7800Вигоди:

  • Вписується в операційні та дані середовища, враховуючи здатність відповідати форматам застарілих даних.
  • Автоматизоване програмно-кероване встановлення забезпечує стабільну конфігурацію у всіх місцях. Її світлодіодний екран забезпечує оператору зручність використання.
  • Містить чотири отвори передачі, п’ять відбивних отворів і три додаткових автоматизованих УФ-фільтри. Вимірювання об’єктиву змінює масштаб зображення автоматично під час зміни діафрагми.
  • Повний журнал аудиту та внутрішні датчики вологості та температури забезпечують точне відстеження для всіх вимірювань; найкраща узгодженість між інструментами та повторюваність у своєму класі.
  • Відповідність промисловим стандартам, зокрема CIE № 15, ASTM D1003, ASTM E1164, DIN 5033 Teil 7, JIS Z 8722, ISO 7724/1.

 НАСТІЛЬНИЙ СПЕКТРОФОТОМЕТР CI7800Автоматизоване налаштування приладу бере навмання з конфігурації приладу та усуває ймовірність виникнення помилки. Спектрофотометр виконує швидкі, одночасні швидкості віджиму/КЕ вимірювання для визначення рівня блиску зразка. Журнал аудиту відображає стан пристрою, зразок зображення і параметри вимірювання для кожного зразка в момент вимірювання. Його множинна конструкція апертури забезпечує вимірювання складних зразків, він здатний виконувати вимірювання відбивної здатність і передачі.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!