• вул. Автозаводська 24/2, оф.350
  • Пн - Пт: 9:00 - 18:00
  • 067 446-90-48
Для додаткової консультації
+38 067 446-90-48

Рефлектометр TQC Sheen – Opac – легкий у використанні керований однією кнопкою прилад, який ідеально підходить для контролю якості в лабораторіях або на місці виробництва.

Прилад дозволяє провести об’єктивні вимірювання фарби або барвників для покриття і виконує основні тести для класифікації відтінків таких матеріалів як папір, пластик, кераміка, анодований алюміній. Використовується така ж оптична геометрія, як і більшості калориметрів, і джерело світла відповідно до Міжнародної комісії з висвітлення ‘C’, добре співвідноситься з результатами тестувань, проведених за допомогою зорового апарату людини.

Прилад відповідає стандартам BS 3900 D4 – ISO 2814 – ISO 6504/1 – ASTM E9

Прилад вимірює дифузновідбите світло тестової поверхні. Контрольовані умови освітлення та кут освітлення дозволяють характеризувати поверхні відповідно до їхнього світлого або темного кольору. Повністю чорна поверхня вважатиме нульові показання, тоді як повністю біла рахуватиме 100 одиниць за шкалою вимірювання кольору як показник Y.

Прилад SHEEN – OPAC 310 може бути використаний для порівняння коефіцієнтів контрастності фарби. У цій процедурі тестування зразка відбувається наступним чином: зразок накладають на білу або чорну картку або на поліефірний папір, який потім розташовується зверху на білій або чорній скляній підставці. Показники відбираються на покритті над чорною областю, а потім над білою областю.
Показники виражені коефіцієнтом контрастності у вигляді формули:

(Показники, взяті з білого поля/ Показники, взяті з чорного поля) х 100

Технічні характеристики:

РЕФЛЕКТОМЕТР OPAC 310

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!