• вул. Автозаводська 24/2, оф.350
  • Пн - Пт: 9:00 - 18:00
  • 067 446-90-48
Для додаткової консультації
+38 067 446-90-48
ТОВЩИНОМІР ПОКРИТТІВ TOP-CHECK

Виробник: LIST-MAGNETIK, Німеччина

Нова модель: Мініатюрний товщиномір TOP-CHECK має унікальний датчик, що не має аналогів, обертається на 90º для вимірювань у важкодоступних місцях. Датчик має рубіновий зносостійкий наконечник, що дозволяє працювати тривалий час, навіть вимірюючи грубо оброблені поверхні.
Всі товщиноміри TOP-CHECK мають міцний металевий корпус, який має ступінь захисту від вологи IP64, і можуть працювати в будь-яких несприятливих умовах – сніг, дощ та ін. Яскравий та контрастний графічний OLED дисплей із підсвічуванням, Bluetooth інтерфейс.

TOP-CHECK FE/FE-B. Вимірювання товщини ізолюючих покриттів (лаку, фарби, пластику кераміки та ін.) та гальванічних покриттів (крім нікелю електролітичного) на магнітних металах та сталі магнітноіндукційним датчиком згідно з ISO 2178.

TOP-CHECK FN/FN-B. Вимірювання товщини ізолюючих покриттів (лаку, фарби, пластику кераміки та ін.) та гальванічних покриттів (крім нікелю електролітичного) на магнітних металах і сталі магнітноіндукційним методом, та непровідних покриттів на немагнітних, неферомагнітних металах (алюміній, латунь, мідь, брон ) універсальним багатофункціональним датчиком, використовуючи метод вихрових струмів відповідно до ISO 2178 та 2360.

ТОВЩИНОМІР ПОКРИТТІВ TOP-CHECKTOP-CHECK FN/FN-B мають функцію вимірювання товщини ізолюючих покриттів на сталі з гальванічним покриттям ( приклад: шар фарби/лаку на оцинкованій сталі без врахування шару Zn).

Безкоштовна програма TOP-CHECK-APP з Google Play Store для передачі виміряних значень на смартфон або планшет для зручної обробки даних або передачі електронною поштою для TOP-CHECK FE-B/FN-B.

Товщиноміри мають високу якість збірки і виготовляються лише у Німеччині.

 

ТОВЩИНОМІР ПОКРИТТІВ TOP-CHECK

 

 

 

 

 

 

 

 

Відео про прилад: https://www.youtube.com/watch?v=TSlwWr9dsfA

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!