Промисловість з виробництва хімікатів та покриттів часто зіштовхується з проблемами процесів фільтрації: висока в’язкість рідин, що фільтруються, робота у високотемпературних середовищах, великий робочий тиск і використання летючих хімікатів. Поєднання всіх цих факторів створює складні умови для будь-якого фільтра, оскільки фільтруюча матриця може ослабнути і зруйнуватися. Усадка матриці фільтра знижує пористість і швидкість потоку, внаслідок чого фільтр не може працювати досить ефективно і швидше блокується, а вловлені частинки можуть потрапляти у фільтрат.

НОВЕ ЕКОЛОГІЧНЕ ТА ЕФЕКТИВНЕ РІШЕННЯ ДЛЯ ПРОЦЕСІВ ФІЛЬТРАЦІЇ РОЗЧИНІВ З ВИСОКОЮ В'ЯЗКІСТЮ

Для боротьби з високими перепадами тиску, які зазвичай супроводжують процеси фільтрації, традиційний підхід полягає у використанні RBC (картриджів, зв’язаних фенольними смолами) переважно через їх жорсткість. Але показники деяких RBC були непослідовними. Крім того, вони містять фенольні смоли з високотоксичними речовинами, які шкідливі як для навколишнього середовища, так і для операторів, які з ними працюють.

Ці недоліки призвели до того, що RBC, такі як Micro-KleanTM RB, були зняті з ринку, внаслідок чого виробники щосили намагалися віднайти підходящу альтернативу для фільтрації розчинів високої в’язкості.

Сьогодні Amazon Filters пропонує рішення з необхідним рівнем жорсткості без будь-яких ризиків для здоров’я, безпеки чи продуктивності, пов’язаних з RBC. VisClear II – це нова вдосконалена та екологічно чиста заміна фільтрам RBC. Ці картриджі розроблені шляхом прямого модифікування традиційних RBC для посилення основних процесів фільтрації у виробництві багатьох рідин з високою в’язкістю, таких як герметики, клеї, фарби, охолоджуючі рідини для машин, смоли, чорнила, лаки та воски, які вимагають оптимальної обробки за високих температур. Як і оригінальний фільтр VisClear, VisClear II виготовляється  з використанням системи обробки видувного волокна Amazon Filters. Це забезпечує тонкий шар волокна, що є абсолютною вимогою для виробництва хімікатів та покриттів промислового призначення.

Якщо ви прагнете більш екологічного, надійного та ефективного процесу фільтрації, фільтруючий елемент VisClear II буде найкращим рішенням, оскільки він пропонує:

  • Підвищену жорсткість – жорсткіші волокна фільтра гарантують, що матриця фільтра не зруйнується. Таким чином, ніякого скорочення потоку чи заміни в середині партії.
  • Чистіший процес – всі частинки затримуються і не забруднюють фільтрат.
  • Безпеку для операторів та довкілля – фільтри забезпечують необхідну жорсткість без використання токсичних фенольних смол.
  • Більш широку хімічну сумісність – фільтри VisClear II доступні з нейлону 6, поліестеру та поліпропілену.

Фільтри VisClear II ретельно протестовані безпосередньо в реакційній системі декількох виробників на різних підприємствах, таких як автомобілебудування, покриття для паперу та покриття з поліефірної плівки. Результати виявилися досить успішними.

З питань придбання Фільтрів та фільтрувального обладнання – звертайтесь до офіційного представника Amazon Filters та Eaton в Українікомпанії Текса!