• вул. Автозаводська 24/2, оф.350
  • Пн - Пт: 9:00 - 18:00
  • 067 446-90-48
Для додаткової консультації
+38 067 446-90-48

 

Дисольвери Dispermix VF

Змішувач-диспергатор для змінних діж від 45 до 2700 л. Потужність від 4 кВт до 110 кВт, зміна швидкості за допомогою частотного інвертора.

Випускаються у двох безпечних виконаннях: пожежобезпечному виконанні IP-54 та вибухобезпечному виконанні EEx, що відповідає нормам ЄС.

Модель VF представлена широким рядом модифікацій, що відрізняються потужністю головного двигуна, у двох основних версіях:

  • стандартна версія VF – підлогове виконання: диссольвер на «нозі», що кріпиться до бетонного фундаменту анкерними болтами; призначений до роботи з пересувними дежами.
  • версія VF-E – виконання на платформі: диссольвер встановлюється на робочий майданчик – металеву платформу; призначений для роботи із стаціонарними ємностями; диссольвер на платформі має кут повороту 270 º, що дозволяє використовувати до 4-х стаціонарних ємностей.

ДИСОЛЬВЕР DISPERMIX VF (ДЛЯ НИЗЬКОЇ ТА СЕРЕДНТОЇ В'ЯЗКОСТІ)Підйомна колонка, що приводиться в дію пневмогідравлічною системою. Блокуючий розподільник, що дозволяє голівці працювати на будь-якій висоті вздовж її ходу.

У головці розташований електродвигун, обладнаний РТС (Пі-Ті-Сі) датчиком позитивного температурного коефіцієнта для контролю максимальної температури, а також шківний вузол з клиноподібними ременями, що ефективно передає зусилля від двигуна за будь-якої швидкості.

Датчик обмеження висоти, який, стопорячи двигун, не дозволяє фрезі піднятися вище верхнього краю робочої ємності.

Вал машини виготовлений із спеціальної пружної сталі, що має високу стійкість до робочого середовища, з твердим хромовим покриттям, із захисним кожухом, що закриває вал до ділянки, що занурюється в матеріал.

ДИСОЛЬВЕР DISPERMIX VF (ДЛЯ НИЗЬКОЇ ТА СЕРЕДНТОЇ В'ЯЗКОСТІ)Регульована швидкість обертання, яка в процесі роботи змінюється за допомогою електронного частотного варіатора і кнопок на пульті управління.
Аналоговий тахометр, змонтований на головці, показує частоту обертання валу (про/хв) при диспергуванні.

При виконанні підлогового пристрою пристрій затиску (захоплення) робочої ємності з датчиком надійності затиску. Стрічковий затискний вузол оснащений мікровимикачем і упорами, що центрують, що запобігає пуску машини, якщо ємність не зафіксована належним чином.

Дисольвер поставляється із двома змінними легкознімними фрезами типу «зуб’я пили» різного діаметру з нержавіючої сталі AISI-304. Залежно від продукту та за бажанням клієнта може комплектуватися турбінами іншого типу.

ДИСОЛЬВЕР DISPERMIX VF (ДЛЯ НИЗЬКОЇ ТА СЕРЕДНТОЇ В'ЯЗКОСТІ)На пульті управління, розташованому поруч із установкою, знаходяться:

  • кнопка зупинки/пуску («stop/start»);
  • керування підйомом/спуском колонки;
  • кнопка збільшення/зменшення частоти обертання;
  • кнопка аварійної зупинки;
  • сигнальна лампочка максимально допустимої сили струму.

Опційні елементи:

ДИСОЛЬВЕР DISPERMIX VF (ДЛЯ НИЗЬКОЇ ТА СЕРЕДНТОЇ В'ЯЗКОСТІ)Телескопічна захисна кришка

Виготовлена з нержавіючої сталі AISI-304, кришка для діж рухається вгору-вниз синхронно з головкою і з’єднується з нею за допомогою спеціальної опори з двома фіксуючими стрижнями та направляючою. Обладнана механізмом, що притискає опору до напрямних, що дозволяє кришці піднятися разом із головкою, звільняючи вал для очищення.

У телескопічній кришці є додатковий отвір з металевими захисними гратами і відкидною кришкою, патрубок для всмоктування пилу, гнучка телескопічна система, що з’єднує кришку з головкою диссольвера.

Для стаціонарних ємностей також передбачено спеціальну телескопічну кришку.

ДИСОЛЬВЕР DISPERMIX VF (ДЛЯ НИЗЬКОЇ ТА СЕРЕДНТОЇ В'ЯЗКОСТІ)Вакуумна кришка

Виготовляється з нержавіючої сталі AISI-304, має оглядовий отвір, клапани для створення та переривання вакууму, вакуумметр, завантажувальний отвір та необхідні патрубки. Піднімається одночасно з головкою завдяки кріпленню до двох тяг.

Орбітальний скребок

Використовується під диспергування продуктів підвищеної в’язкості.

На телескопічній (або вакуумній) кришці встановлений додатковий двигун-редуктор із зубчасто-ланцюговою передачею, що приводить в дію скребкову насадку, що обертається вздовж стінки діжі в протилежному напрямку обертання фрези. Швидкість обертання скребка – 10 об/хв, потужність 2,2 квт. Скребкова насадка виготовлена із спеціального полімерного матеріалу та щільно прилягає до стінки діжі.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!