• вул. Автозаводська 24/2, оф.350
  • Пн - Пт: 9:00 - 18:00
  • 067 446-90-48
Для додаткової консультації
+38 067 446-90-48

 

Дисольвер Dispermix VF-E

Змішувачі – дисольвери, спеціально розроблені для встановлення на платформі, для роботи з 4 нерухомими ємностями, розміщеними навколо диспергатора.

Виробничі партії від 660 до 18.000 л.

Потужність від 18 кВт до 315 кВт, зміна швидкості за допомогою частотного інвертора.

Випускаються у двох безпечних виконаннях: пожежобезпечному виконанні IP-54 та вибухобезпечному виконанні EEx, що відповідає нормам ЄС.

ДИСОЛЬВЕР DISPERMIX VF-Е (ДЛЯ НИЗЬКОЇ І СЕРЕДНЬОЇ В'ЯЗКОСТІ)Підйомна колонка, що приводиться в дію пневмогідравлічною системою. Блокуючий розподільник, що дозволяє голівці працювати на будь-якій висоті вздовж її ходу.

У головці розташований електродвигун, обладнаний РТС (Пі-Ті-Сі) датчиком позитивного температурного коефіцієнта для контролю максимальної температури, а також шківний вузол з клиноподібними ременями, що ефективно передає зусилля від двигуна за будь-якої швидкості.

Датчик обмеження висоти, який, стопорячи двигун, не дозволяє фрезі піднятися вище верхнього краю робочої ємності.

Вал машини виготовлений із спеціальної пружної сталі, що володіє високою стійкістю до робочого середовища, з твердим хромовим покриттям, із захисним кожухом, що закриває вал до ділянки, що занурюється в матеріал.

Регульована швидкість обертання, що у процесі роботи змінюється з допомогою електронного частотного варіатора і кнопок на пульті управління.

Аналоговий тахометр, змонтований на головці, показує частоту обертання валу (про/хв) при диспергуванні.

ДИСОЛЬВЕР DISPERMIX VF-Е (ДЛЯ НИЗЬКОЇ І СЕРЕДНЬОЇ В'ЯЗКОСТІ)При підлоговому виконанні пристрій затиску (захоплення) робочої ємності з датчиком надійності затиску. Стрічковий затискний вузол оснащений мікровимикачем і упорами, що центрують, що запобігає пуску машини, якщо ємність не зафіксована належним чином.

Диссольвер поставляється із двома змінними легкознімними фрезами типу «зуб’я пили» різного діаметру з нержавіючої сталі AISI-304. Залежно від продукту та за бажанням клієнта може комплектуватися турбінами іншого типу.

Модель VF представлена широким рядом модифікацій, що відрізняються потужністю головного двигуна, у двох основних версіях:

  • стандартна версія VF – підлогове виконання: диссольвер на «нозі», що кріпиться до бетонного фундаменту анкерними болтами; призначений до роботи з пересувними дежами.
  • версія VF-E – виконання на платформі: диссольвер встановлюється на робочий майданчик – металеву платформу; призначений для роботи із стаціонарними ємностями; диссольвер на платформі має кут повороту 270 º, що дозволяє використовувати до 4-х стаціонарних ємностей.

На пульті управління, розташованому поруч із установкою, знаходяться:

  • кнопка зупинки/пуску («stop/start»);
  • керування підйомом/спуском колонки;
  • кнопка збільшення/зменшення частоти обертання;
  • кнопка аварійної зупинки;
  • сигнальна лампочка максимально допустимої сили струму.

ДИСОЛЬВЕР DISPERMIX VF-Е (ДЛЯ НИЗЬКОЇ І СЕРЕДНЬОЇ В'ЯЗКОСТІ)Опційні елементи:

Телескопічна захисна кришка

Виготовлена з нержавіючої сталі AISI-304, кришка для діж рухається вгору-вниз синхронно з головкою і з’єднується з нею за допомогою спеціальної опори з двома фіксуючими стрижнями та направляючою. Обладнана механізмом, що притискає опору до напрямних, що дозволяє кришці піднятися разом із головкою, звільняючи вал для очищення.

У телескопічній кришці є додатковий отвір з металевими захисними гратами і відкидною кришкою, патрубок для всмоктування пилу, гнучка телескопічна система, що з’єднує кришку з головкою диссольвера.

Для стаціонарних ємностей також передбачено спеціальну телескопічну кришку.

Вакуумна кришка

Виготовляється з нержавіючої сталі AISI-304, має оглядовий отвір, клапани для створення та переривання вакууму, вакуумметр, завантажувальний отвір та необхідні патрубки. Піднімається одночасно з головкою завдяки кріпленню до двох тяг.

Орбітальний скребок

Використовується під диспергування продуктів підвищеної в’язкості.

На телескопічній (або вакуумній) кришці встановлений додатковий двигун-редуктор із зубчасто-ланцюговою передачею, що приводить в дію скребкову насадку, що обертається вздовж стінки діжі в протилежному напрямку обертання фрези. Швидкість обертання скребка – 10 об/хв, потужність 2,2 квт. Скребкова насадка виготовлена із спеціального полімерного матеріалу та щільно прилягає до стінки діжі.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!