Вкрай важливо, щоб підприємства у сфері виробництва харчових продуктів та напоїв робили все можливе, щоб забезпечити якість використовуваної ними води. Насамперед, слід звертати увагу на фільтрацію води. Якщо виробники будуть дотримуватися строгих правил охорони здоров’я та техніки безпеки – вони зможуть забезпечити і здоров’я своїх клієнтів.

Невиконання таких вимог може призвести до виникнення різноманітних захворювань, таких як криптоспоридіоз, спричинене бактеріями Cryptosporidium hominis та C. parvum. Ці паразити стійкі до впливу хлору, а спалахи захворювань були пов’язані з використанням погано відфільтрованої, забрудненої води.

Важливо пам’ятати, що Cryptosporidium є потенційно смертельним паразитом і багато компаній в даний час впроваджують методи контролю для поліпшення своїх технологічних процесів.

Інспекція питної води Великобританії повідомляє: «Криптоспоридіум – це паразит, що вражає людину і широке коло домашніх і диких тварин, він викликає криптоспоридіоз, який у здорових дорослих виражається сильним розладом ШКТ, що триває до двох тижнів, також, цей стан може нести серйозні наслідки для літніх людей та людей з ослабленим імунітетом (наприклад, тих, хто отримує хіміотерапію).

Ви можете багато зробити для захисту своїх клієнтів, використовуючи асортимент продукції Amazon Filters. Переваги та ефективність наших систем фільтрації виключають ризик потрапляння паразиту в систему водопостачання, забезпечуючи при цьому економічно ефективне рішення, оскільки фільтри піддаються регенерації та стерилізації.

Для ефективного контролю Cryptosporidium використовувана система фільтрації повинна мати фільтри з номіналом 1 мкм, які були ретельно перевірені і довели свою ефективність за різних умов. Фільтрувальні елементи серії SupaSpun II R31, розраховані на 1 мкм, були протестовані незалежною лабораторією, схваленою DWI (Drinking Water Inspectorate), і демонструють більше 99,998% затримування ооцисту Cryptosporidium, що значно перевищують всілякі стандарти.

З питань придбання Фільтрів та фільтрувального обладнання – звертайтесь до офіційного представника Amazon Filters та Eaton в Українікомпанії Текса!

СИСТЕМИ ФІЛЬТРАЦІЇ ВОДИ ДЛЯ КОНТРОЛЮ CRYPTOSPORIDIUM