• вул. Автозаводська 24/2, оф.350
  • Пн - Пт: 9:00 - 18:00
  • 067 446-90-48
Для додаткової консультації
+38 067 446-90-48

Мішки фільтрувальні серії CLEARGAF™

Найкращий вибір для харчової та фармацевтичної промисловості

Повністю сумісні та схвалені для застосування у харчовій промисловості.
Фільтрувальні мішки серії CLEARGAF – це перша та єдина серія фільтрувальних мішків, спеціально розроблених відповідно до вимог, що висуваються у виробництві харчових продуктів, напоїв та фармацевтичної продукції. В результаті комбінування корисних властивостей відразу кількох типів фільтрелементів, фільтри серії CLEARGAF гарантують:

  • Повну відповідність матеріалів FDA згідно зі стандартом 21CFR177
  • Повну відповідність вимогам ЄC відповідно до стандарту 90/128/EEC
  • Незалежність результатів випробувань та сертифікування
  • Спеціальне індивідуальне пакування та контроль умов зберігання

Фільтрувальні мішки CLEARGAF рекомендовані для безпосереднього контакту з харчовими продуктами

Ці фільтрувальні мішки застосовуються для очищення рідин прямо чи опосередковано пов’язаних із виробництвом харчових продуктів. У більшості випадків у виробництві харчових продуктів і напоїв необхідно дотримуватися особливої обережності, щоб уникнути застосування матеріалів, здатних негативно вплинути на їх споживчі властивості.

Більшість матеріалів, що застосовуються для виробництва фільтрів, як мішечних, так і картриджних, є полімерами, що проходять попередню перевірку на предмет відсутності в них частинок, потенційно здатних забруднити середовище, що фільтрується. Тим не менш, багато з цих матеріалів містять речовини, які, все-таки, можуть частково перейти в продукт. Цей ефект, названий міграцією, може призвести до забруднення харчових продуктів. З цієї причини, для фільтрації ряду харчових продуктів та продукції фармацевтичної промисловості, може бути дозволено лише обмежений перелік полімерів, з яких виготовляються фільтрувальні мішки серії CLEARGAF.

Ці матеріали схвалені департаментом США для харчових та лікарських засобів (US FDA), а також директивами ЄС. Схвалення на застосування як від США, так і від Європи, важливі ще й з погляду наявності певної різниці у підході до визначення меж параметрів міграції. Так вимоги FDA обмежують міграцію у пропорції до ваги, тоді як ЄС цей показник розраховується на одиницю площі, коли перевіряється готовий продукт. Наприклад, за вмістом важких металів у ЄС допуски можуть бути в 50 разів суворішими, ніж це дозволено FDA.

Незалежна експертиза

Можна бути абсолютно впевненим у тому, що всі фільтрувальні мішки серії CLEARGAF відповідають вимогам до фільтрів, що використовуються для фільтрації харчових продуктів, оскільки їх перевірка, тестування та сертифікація для ЄС здійснювалися незалежним інститутом дослідження у харчовій промисловості.

Було підтверджено, що жодні сторонні матеріали, крім перелічених у списках, схвалених FDA та ЄC, у їхньому виробництві не використовувалися.

Особливі умови виробництва та упаковки

Усі фільтрувальні мішки серії CLEARGAF виготовляються в умовах суворого контролю ступеня чистоти під час збірки, щоб уникнути забруднення фільтрувального матеріалу під час виготовлення мішків. Безпосередньо в момент закінчення виготовлення фільтрувального мішка, кожен з них упаковується в герметичний пластиковий пакет, що запобігає їх забрудненню під час зберігання та транспортуванні. Для додаткової гарантії відсутності забруднення в процесі зберігання склади компанії Eaton обладнані спеціальними додатковими пристроями. Такого поєднання умов виробництва та зберігання фільтрувальних мішків харчового призначення важко знайти в будь-якій іншій компанії. Пропонований асортимент мішків здатний задовольнити вимоги, що висуваються до мішечних фільтрів для виробництва різних типів продуктів харчового призначення.

Таблиця для вибору мішок фільтрувальних серії CLEARGAF

Арт. Мах. робоча температура, t°C Код розміру Селективність Матеріал кільця
01 02 03 04 1 5 10 25 50 80 100 150 200 250 400 600 800
PEF 140 x x x x x x Z
PEXLF 140 x x x x x Z
POF 90 x x x x x x x x x E
POXLF 90 x x x x x x E
NMOF 140 x x x x x x x x x x x x Z
AGF 90 x x 51, 53, 55, 57, 59 E
PGF 90 x 50, 51, 55, 57 E
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!