• вул. Автозаводська 24/2, оф.350
  • Пн - Пт: 9:00 - 18:00
  • 067 446-90-48
Для додаткової консультації
+38 067 446-90-48

Мішки фільтрувальні серії PROGAF™

  • це фільтри, що відрізняються більшою ефективністю, ніж картриджі

Фільтрувальні мішки серії PROGAFTM є альтернативою картриджним фільтрелементам, володіючи високою пропускною здатністю в процесах вилучення частинок домішок в заданому діапазоні з абсолютною ефективністю (до 99.98%). Це стало можливим завдяки ступінчастій структурі матеріалів, з яких виготовлені ці фільтри. Крім високої продуктивності, така конструкція дозволяє досягти тривалого терміну використання мішків у потоці. Порівняно з іншими технологіями фільтрації, застосування мішків PROGAF дозволяє досягти істотного зниження виробничих втрат у порівнянні з використанням картриджів з абсолютним рейтингом, зберігаючи разом з тим усі переваги, пов’язані з експлуатацією фільтрувальних мішків (легкість обслуговування, заміни, менші витрати на утилізацію тощо).

  • Ступінчаста структура матеріалу конструкції

Фільтрувальні мішки серії PROGAF мають ступінчасту структуру шарів фільтрматеріалів, підібраних спеціально для забезпечення тривалого терміну використання в потоці, та абсолютної селективності в заданому діапазоні. Мішки серії PROGAF складаються з 12 шарів матеріалу, що має зростаючу щільність і збільшену селективність у напрямку проходження рідини зсередини назовні. Результатом є вилучення домішок у заданому діапазоні без передчасного блокування будь-якого шару матеріалу. Досвід застосування цих фільтрів, а також результати їх лабораторних випробувань підтверджують гарантовану здатність мішків серії PROGAF демонструвати тривалий термін експлуатації в потоці, забезпечуючи при цьому економію виробничих втрат у порівнянні з будь-яким з їх аналогів. Мішки серії PROGAF на 100% складаються з поліпропілену.

Видима різниця – порівнюємо фільтри PROGAF з картриджними фільтрами

Два наведені нижче графіки ілюструють співставлення фільтрів серії PROGAF і картриджів з точки зору їх ефективності. Мішки PROGAF порівнюються з аналогічними до них за матеріалом та мікронним рівнем картриджами:

  • Фільтри серії PROGAF
  • Картриджі із глибинною структурою
  • Гофровані картриджі із глибинною структурою
  • Гофровані картриджі з глибинною структурою та збільшеною фільтрувальною поверхнею
  • Мішки преміум класу іншого виробника

Отримані за підсумками випробувань результати відображали різницю у порівнянні мішків серії PROGAF з двома найпоширенішими видами картриджів: картриджами з глибинною структурою та гофрованими поліпропіленовими картриджами, а також з фільтрувальними мішками преміум класу іншого виробника.

Тести довели, що ступінчаста структура фільтрувальних мішків серії PROGAF, що представляє собою 12 шарів розплаву видувного поліпропілену різної щільності і селективності, забезпечує їх більш високу брудоємність і більш низьке значення величини перепаду тиску.

Ефективність фільтрації до 99.98% у заданому діапазоні

Фільтрувальні мішки PROGAF мають ефективність фільтрації до 99.98%, що означає абсолютний рівень фільтрації. У багатьох виробничих процесах, де потрібна тонкість очищення від 0,5 мкм і вище мішки серії PROGAF здатні ефективно замінити більш дорогі фільтрувальні картриджні системи, при цьому демонструючи більш ефективну роботу. Фільтри PROGAF дозволяють ще й заощадити як час, так і гроші.

Ефективність вилучення частинок фільтрами PROGAF:

Розмір частинок, що вилучення в мікронах за зазначеної ефективності вилучення

Артикул >60% >90% >95% >99% >99.98% ΔP (бар) розмір 02 @ 10 м3/год
PGF 50 0.15 0.45 1.0 0.25
PGF 51 >80@0.15 0.30 0.45 0.50 2.0 0.17
PGF 55 1.0 3.0 6.0 10 12 0.06
PGF 57 8.0 13 16 20 25 0.02

Ефективність фільтрації підтверджено дослідженнями незалежної лабораторії.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!