• вул. Автозаводська 24/2, оф.350
  • Пн - Пт: 9:00 - 18:00
  • 067 446-90-48
Для додаткової консультації
+38 067 446-90-48
 
SupaPleat HFC SRP

Закачування морської води часто необхідне для підтримування пластового тиску і підвищення коефіцієнта віддачі під час видобування нафти. Процеси вилучення сульфатів (SRP) використовуються для закачуваної води з метою запобігання утворенню накипу в пласті, викликаної взаємодією сульфатів з барієм і стронцієм у сирій нафті.

Вилучення сульфатів також зменшує ризик закисання резервуару. Наномембрани, що використовуються в SRP, вимагають ефективної попередньої фільтрації для уникнення передчасного забруднення та забезпечення тривалого терміну використання цих систем. Amazon Filters Ltd розробили картриджі SupaPleat HFC SRP із абсолютним номіналом фільтрації спеціально для процесу вилучення сульфатів. Їх використання може продовжити термін використання мембрани, знизити витрати на заміну та уникнути несподіваних зупинок процесу. Багатошарові гофровані фільтруючі елементи SupaPleat HFC SRP є модифікацією фільтра з абсолютним рейтингом SupaPleat HFC, що вже добре зарекомендував себе.
КАРТРИДЖІ SUPAPLEAT HFC SRPКартриджі SupaPleat HFC SRP з великою площею поверхні використовують гофровану глибинну технологію та власні розробки Amazon Filters, що оптимізують гофровану структуру та забезпечують низькі втрати тиску, високу ємність та підтримання жорсткості за будь-яких швидкостей потоку. Отже, фільтри SupaPleat HFC SRP забезпечують унікальне поєднання високої стійкості до забруднень та надійної роботи за різних умов, створених прісною та морською водою.
Крім того, ці високопродуктивні картриджі розроблені з використанням багатошарової вбудованої технології попередньої фільтрації для забезпечення високої швидкості потоку у поєднанні із тривалим терміном експлуатації. Зовнішні шари забезпечують відмінну попередню фільтрацію, а абсолютний внутрішній номінальний шар забезпечує надійний захист мембранної системи нижче по потоку. Вони розроблені для більш ефективної боротьби з сезонним цвітінням водоростей, а також з несприятливими наслідками штормів і течій, що піднімають відкладення з морського дна, у порівнянні з традиційним картриджними фільтрами.

 

КАРТРИДЖІ SUPAPLEAT HFC SRP

Постачальники мембран для SRP встановлюють суворі вимоги до попередньої обробки морської води щодо вилучення частинок, які передчасно забруднюють мембрану. Фільтри SupaPleat HFC SRP виготовляються для забезпечення абсолютних характеристик а, отже, на відміну від фільтрів номінального рейтингу, забезпечують ефективність вилучення забруднюючих речовин протягом усього терміну використання фільтра за різних умов процесу. Зазвичай фільтри номінального рейтингу мають знижену ефективність вилучення або пропускають раніше затримані забруднення після певного періоду використання. Це може призвести до несподіваного забруднення мембрани та переривання процесу вилучення сульфату та подачі води.

Особливості продукту
Фільтри SupaPleat HFC SRP виготовляються з використанням сучасних технологій, забезпечуючи наступні характеристики:
• Велика площа поверхні, забезпечує низький ∆р і відмінну стійкість до забруднень
• 100% термічно зв’язана конструкція для максимальної цілісності та міцності, до 1541 мм (60 дюймів)
• Внутрішнє осердя для опору зворотному тиску
Amazon Filters виготовляє широкий асортимент корпусів для картриджів SupaPleat HFC SRP. Доступні у багатьох матеріалах та розмірах, що підходять для всіх швидкостей потоку. Для отримання більш детальної інформації про наш повний асортимент, будь ласка, зверніться до нашого офісу продажу.

Характеристики та переваги
• Розроблено спеціально для процесів вилучення сульфату
• Поліпропіленовий матеріал з оптимізованою гофрованою структурою для високої швидкості потоку та стійкості до забруднень, забезпечує максимальний термін експлуатації за різних умов, створених прісною та морською водою
• Менша кількість змінних картриджів – низькі витрати на обслуговування
• Усі індивідуальні пакувальні пакети антистатичні

Галузі та області застосування

Amazon Filters має особливі переваги у розробці та виробництві корпусів фільтрів для критичних потреб нафтогазової галузі. Компанія має великий досвід виготовлення корпусів Duplex (UNS S31803) і Super-Duplex (UNS S32750/60) з нержавіючої сталі, а також вона є зареєстрованим постачальником як для FPAL, так і для нафтогазової галузі Achilles. Команда розробників повністю знайома з високими технічними вимогами до норм проектування корпусів, що працюють під тиском. Також є берегові та морські установки, що обслуговуються у всьому світі.

КАРТРИДЖІ SUPAPLEAT HFC SRPПосібник із валідації продукту доступний за запитом. Всі картриджі SupaPleat HFC SRP виготовляються під суворим контролем та мають маркування номера серії, що забезпечує можливість оперативного відстеження всіх компонентів.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!