• вул. Автозаводська 24/2, оф.350
  • Пн - Пт: 9:00 - 18:00
  • 067 446-90-48
Для дополнительной консультации
+38 067 446-90-48

Ознайомтеся з корпусами фільтрів серії MAXILINE TM VMBF SE

Оснащені запатентованою системою закривання кришки QIC-Lock (байонетний механізм).

Простота у використанні

Конструкція корпусів MAXILINETM VMBF SE запобігає відкриттю кришки, до повного скидання тиску. Переміщення ручки контрольного фіксатора вгору забезпечує одночасне відкривання перепускного клапана і звільнення хомута, що затискає кришку для його подальшого розтискання. Різьбовий шпиндельний механізм приводиться в дію за допомогою спеціального поворотного колеса, що розводить затискачі хомута в сторони, після чого кришка може бути легко піднята за допомогою ручки і пружного шарніра. Весь цей процес займає близько 30 секунд, що набагато швидше кришки, яка відкривається протягом 10 або більше хвилин, та має фіксацію за допомогою болтів. Корпус не може почати роботу під тиском, доки пристрій QIC-LOCK повністю не зафіксує хомут і не буде опущена ручка фіксатора, за допомогою якої буде закрито перепускний клапан.

Характерні риси та переваги корпусів серії MAXILINE VMBF SE

Удосконалення, внесені в конструкцію забезпечують такі переваги:

• Шпиндельний механізм «QIC-LOCK».
• Зручний для оператора механізм, що дозволяє швидку заміну фільтроелементів. Ідеальні корпуси для виробничих процесів, у яких потрібна часта заміна мішків.
• Автоматичний пристрій скидання тиску. Неможливо відкрити кришку, якщо корпус знаходиться під тиском
• Низькопрофільна конструкція з боковою подачею та виведенням відфільтрованого продукту. Зменшення висоти корпусу полегшує процес заміни мішків. Відсутня необхідність встановлення додаткових сходів, настилів або підставок.
• Кріплення кришки на пружному шарнірі. Полегшене відкривання та закривання кришки навіть у корпусах найбільших розмірів.

Технічна специфікація корпусів MAXILINE VMBF SE:

* – На інтенсивність потоку може впливати величина диференціального тиску та інші фактори. Максимальна величина потоку розрахована з урахуванням швидкості проходження фільтрату трубопроводом 3 м3/сек за відсутності в корпусі фільтрувальних мішків.

** – З розрахунку ≈ 0,5 м2 на 1 мішок

*** – Виділені величини позначають стандартне виконання.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!