• вул. Автозаводська 24/2, оф.350
  • Пн - Пт: 9:00 - 18:00
  • 067 446-90-48
Для додаткової консультації
+38 067 446-90-48

Компанія Eaton Filtration GmbH пропонує різні модифікації корпусів, що дають змогу реалізувати економічні та функціональні рішення у галузі фільтрації рідин на різних рівнях бюджетних можливостей.

Насамперед, корпуси поділяються на моноелементні та багатоелементні, тобто за кількістю фільтруючих мішків, розташованих в одному корпусі. І якщо моноелементні корпуси призначені для потоків, що не перевищують 0,7 м3/хв, то багатоелементні корпуси можуть бути вбудовані в лінії з пропускною здатністю до 17 м3/хв*. Крім того, багатоелементні корпуси рекомендується використовувати для фільтрації великих об’ємів сильно забруднених рідин, так як, на відміну від моноелементних корпусів, в яких загальна площа поверхні фільтруючих елементів не перевищує 0,5 м2, максимальна площа фільтруючої поверхні в багатоелементних корпусах становить до 12 м2.

Наступною відмінністю є спосіб подачі фільтрату усередину корпусу. Тут існує два базових види корпусів – SIDELINE і TOPLINE, тобто, корпуси з боковою подачею фільтрату і з подачею фільтрату зверху, в останньому випадку вдається уникнути монтування в конструкцію додаткових ущільнювальних прокладок та досягти рівномірної, спрямованої вертикально вниз подачі фільтрату в корпус, що сприяє найбільш рівномірній фільтрації. Однак дані корпуси є і найдорожчими з лінійки корпусів, що пропонує компанія Eaton.

Корпуси також відрізняються матеріалом, з якого вони виготовлені. Найбільш поширеними є корпуси з нержавіючої сталі SS316 (за винятком деталей, що не мають безпосереднього контакту з рідиною, що фільтрується, які виробляються зі сталі SS304). За відсутності потреби у великій стійкості фільтру до корозії, корпус може бути виготовлений з вуглецевої сталі. Навпаки, якщо фільтрат містить агресивні компоненти, і необхідно уникнути їх впливу на деталі фільтра, використовуються спеціально розроблені для таких виробництв корпуси з поліпропілену, в яких відсутні металеві деталі.

Залежно від свого призначення, особливостей виробничого процесу, інтенсивності потоку, щільності та в’язкості фільтрату, типу використовуваного насоса та ряду інших параметрів, корпуси моноелементних фільтрів мають різну довжину та діаметр внутрішньої ємності (залежно від цього, випускається сім типорозмірів фільтруючих елементів).

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!