• вул. Автозаводська 24/2, оф.350
  • Пн - Пт: 9:00 - 18:00
  • 067 446-90-48
Для додаткової консультації
+38 067 446-90-48

ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ РЕГЕНЕРАЦІЇ РОЗЧИННИКІВВеликий досвід роботи
OFRU Recycling надає широкий вибір обладнання для регенерації, як легкозаймистих розчинників, так і розчинників на водній основі. Ми стали популярними фахівцями з регенерації забруднених розчинників завдяки винахідливим рішенням у технологіях захисту навколишнього середовища. У співпраці з клієнтами на партнерській основі ми знайшли вирішення проблем забруднення розчинників практично у всіх галузях індустрії. Завдяки більш ніж 30-річному досвіду роботи в різних сферах ми зможемо задовольнити будь-який специфічний запит.

Системи регенерації OFRU працюють за принципом вакуумної дистиляції. Забруднені розчинники випаровуються та конденсуються, дотримуючись всіх умов безпеки, і таким чином очищаються від твердих забруднень. Поряд з іншими методами розділення дистиляція відноситься до методу з найвищими показниками регенерації та якості продукту.

Індивідуальний підхід до кожного клієнта

OFRU Recycling пропонує обладнання для регенерації розчинників різних за якісним та кількісним складом відповідно до специфіки виробництва клієнта. Ми працюємо з повною відповідальністю за завдання, поставлені Вами.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!