• вул. Автозаводська 24/2, оф.350
  • Пн - Пт: 9:00 - 18:00
  • 067 446-90-48
Для додаткової консультації
+38 067 446-90-48

SupaSpun II Mn були спеціально розроблені з метою забезпечити економічно ефективне рішення для видалення марганцю з розчинів з концентрацією нижче 1ppb, де значні вкладення та експлуатаційні витрати у традиційні пісочні фільтри не є доцільними.

Тісно співпрацюючи з муніципальними постачальниками водопостачання, унікальна конструкція волокна SupaSpun II Mn, отриманого методом видування з розплаву, виявилася надзвичайно ефективним субстратом для початкового засіву Mn (IV) та подальшого прискорення його вилучення за рахунок каталітичної дії.

Конструкція фільтра

Різні діаметри поліпропіленових волокон та щільність упаковки по всьому об’єму фільтра призводять до створення конструкції, оптимізованої для затримування марганцю та пропускної здатності. Завдяки більш ніж 30-річному досвіду виробництва фільтрів з використанням технології видування з розплаву, гарантовано отримання необхідної стабільної структури.

Якість води

Зниження концентрації нижче 1 ppb на водоочисних спорудах (WTW) може здатися непотрібним, але багато досліджень показали, що навіть невеликі кількості Mn (II) у водопровідній мережі можуть утворювати осад через зміни pH або інші параметри, з подальшим накопиченням та відшаровуванням стінок трубопроводу , що призводить до зміни кольору та смаку води в місцях використання. Встановлення SupaSpun II Mn значно знижує ймовірність накопичення марганцю в середовищі.

Сертифікати для питної води

Фільтри SupaSpun II Mn R31 відповідають цілій низці нормативних вимог щодо питної води, а також їх використання здатне допомогти користувачам відповідати вимогам законодавства.

Постанова 31 на підставі нормативно-правових актів для водопостачання (якості води)

Фільтри схвалені у Великій Британії, Шотландії та Уельсі для використання в системах громадського водопостачання та внесені до Списку схвалених продуктів державного секретаріату Великобританії для використаннь пов’язаних з подачею води для пиття, прання, приготування їжі та виробництва продуктів харчування.

Консультативна схема з правил водокористування (WRAS)

Фільтри пройшли «Повне випробування впливу на якість води (BS6920: Частина 3) – використання холодної води» згідно із Законом Великобританії про воду / WRC та схвалені для використання в процесах очищення питної води (номер дозволу 1703501).

Характеристики та переваги

  • DWI схвалений а, отже, відповідає основним вимогам муніципального регулювання водопостачання
  • Оптимізована структура волокна, отриманого методом видування з розплаву, прискорює осадження та вилучення марганцю
  • Витрати на встановлення менші на 25% порівняно з традиційними піщаними фільтрами, це означає, що невеликі свердловини можуть бути введені в експлуатацію для задоволення змінних потреб.
  • Висока продуктивність та швидкість потоку пов’язана з можливістю застосовувати багатоелементні фільтрувальні корпуси з фільтрами довжиною до 60 дюймів, внутрішнім діаметром 28 мм та зовнішнім – 64 мм.
  • Легко монтуються у існуючі системи.

SUPASPUN II MN R31

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!