• вул. Автозаводська 24/2, оф.350
  • Пн - Пт: 9:00 - 18:00
  • 067 446-90-48
Для додаткової консультації
+38 067 446-90-48

SupaSpun II SRP – Процес вилучення сульфату (SRP). Захист мембран

Закачування морської води часто необхідне для підтримування пластового тиску і підвищення коефіцієнта віддачі під час видобування нафти. Процеси видалення сульфатів (SRP) використовуються для закачуваної води з метою запобігання утворенню накипу в пласті, викликаним взаємодією сульфатів з барієм і стронцієм у сирій нафті.

SUPASPUN II SRP – ПРОЦЕС ВИЛУЧЕННЯ СУЛЬФАТУ (SRP) ЗАХИСТ МЕМБРАНВилучення сульфатів також зменшує ризик закисання резервуару. Наномембрани, що використовуються в SRP, вимагають ефективної попередньої фільтрації, для уникнення передчасного забруднення та забезпечення тривалого терміну експлуатації цих систем. Amazon Filters Ltd розробили картриджі SupaSpun II SRP із абсолютним номіналом фільтрації спеціально для процесу вилучення сульфатів. Їх використання може продовжити термін експлуатації мембран, знизити витрати на заміну та уникнути несподіваних зупинок процесу. Прецизійні фільтруючі елементи з градуйованою щільністю SupaSpun II SRP є модифікацією глибинного фільтра, що вже добре зарекомендував себе.

Ці картриджі з високими експлуатаційними характеристиками розроблені таким чином, щоб забезпечити значну градацію розміру пор по всій глибині носія. Більші пори у зовнішніх шарах забезпечують відмінну попередню фільтрацію, а дрібнопористий внутрішній шар забезпечує надійний захист мембранної системи нижче по потоку. Тому SupaSpun II SRP забезпечує унікальне поєднання високого ступеня затримування бруду та надійної роботи у різних умовах морської води. Вони розроблені для більш ефективної боротьби з сезонним цвітінням водоростей, а також з несприятливими наслідками штормів і течій, що піднімають відкладення з морського дна, у порівнянні з традиційними картриджними фільтрами.

Абсолютний номінальний фільтруючий матеріал

SUPASPUN II SRP – ПРОЦЕС ВИЛУЧЕННЯ СУЛЬФАТУ (SRP) ЗАХИСТ МЕМБРАНПостачальники мембран SRP висувають суворі вимоги до попередньої обробки морської води для вилучення частинок, які передчасно забруднюють мембрану. Фільтри SupaSpun II SRP виготовляються для забезпечення абсолютних характеристик і, отже, на відміну від фільтрів номінального розміру забезпечують ефективність видалення забруднюючих речовин протягом усього терміну служби фільтра за різних умов процесу. Зазвичай фільтри номінального розміру мають знижену ефективність вилучення або пропускають раніше затримані забруднення після певного періоду використання. Це може призвести до несподіваного забруднення мембрани та переривання процесу вилучення сульфату та подачі води.

Унікальна структура

Волокна SupaSpun II безперервно видуваються на опорне осердя, причому діаметр волокон контролюються для отримання різних розмірів пор протягом усього процесу екструзії. Всі шари зв’язані між собою, гарантуючи максимальну надійність та збільшення щільності волокна у напрямку до осердя картриджа, що призводить до істинної глибинної фільтрації.

Характеристики та переваги

  • SUPASPUN II SRP – ПРОЦЕС ВИЛУЧЕННЯ СУЛЬФАТУ (SRP) ЗАХИСТ МЕМБРАНАбсолютні значення вилучення, що забезпечують постійний та надійний захист мембрани у процесах видалення сульфатів (SRP) протягом усього терміну експлуатації фільтрів.
  • Оптимізована структура з градуйованою щільністю, розроблена для забезпечення максимального терміну служби в різних умовах, що створюються морською водою, наприклад, під час цвітіння водоростей або зрушення морських відкладень
  • Збільшений об’єм порожнин забезпечує високу пропускну здатність та низькі втрати тиску
  • SUPASPUN II SRP – ПРОЦЕС ВИЛУЧЕННЯ СУЛЬФАТУ (SRP) ЗАХИСТ МЕМБРАННаявність торцевої кришки та жорсткого зовнішнього опорного корпусу. Фільтри доступні довжиною до 60 дюймів із внутрішнім діаметром 28 мм і зовнішнім – 64 мм.

 

 

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!