• вул. Автозаводська 24/2, оф.350
  • Пн - Пт: 9:00 - 18:00
  • 067 446-90-48
Для додаткової консультації
+38 067 446-90-48

Удосконалити процес фільтрації можна за допомогою використання аксесуарів для корпусів виробництва компанії Eaton:

ЗАПЧАСТИНИ ТА АКСЕСУАРИВстановивши в корпусі всередині фільтрувального мішка замінний балон можна досягти полегшення заміни фільтрелементу і звести до мінімуму втрати фільтрованого продукту. Крім того, фільтрація стає рівномірною, максимально використовується поверхня фільтрувального мішка, що дозволяє збільшити термін його експлуатації в потоці.

Для надійної фіксації корпусу до основи (підлоги або платформи), пропонується використовувати збірні опори на підлогу або кільця для кріплення до стіни.

ЗАПЧАСТИНИ ТА АКСЕСУАРИ
Позиціонер мішка запобігає зміщенню мішка під часнепередбачуваних перепадах тиску.

ЗАПЧАСТИНИ ТА АКСЕСУАРИ

Магнітні пастки затримують металеві частинки (пил, стружка тощо), продовжуючи термін експлуатації мішка.

ЗАПЧАСТИНИ ТА АКСЕСУАРИ

Для оптимізації вибору моменту заміни мішка необхідно використовувати манометри, що вимірюють диференціальний тиск. Для вилучення повітря з корпусу перед початком процесу фільтрації та скидання тиску перед відкриванням кришки корпусу під час заміни мішка використовуються перепускні клапани.

ЗАПЧАСТИНИ ТА АКСЕСУАРИ
Залежно від способу фіксації кришки корпусу пропонуються різні види відкидних болтів і хомутів, що дозволяють надійно зафіксувати кришку в процесі роботи.
ЗАПЧАСТИНИ ТА АКСЕСУАРИ

Згони та змішувачі використовуються для вбудовування у лінію двох або більше корпусів за великих об’ємів потоку.

ЗАПЧАСТИНИ ТА АКСЕСУАРИ
Залежно від фільтрованого середовища для герметизації корпусу застосовуються еластичні прокладки, що виготовляються з таких матеріалів як пербунан (Buna-N), Вітон (Viton), EPDM, PTFE, Viton з покриттям з PTFE або Силікону.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!