• вул. Автозаводська 24/2, оф.350
  • Пн - Пт: 9:00 - 18:00
  • 067 446-90-48
Для додаткової консультації
+38 067 446-90-48

Текса є офіційним представником американської компанії Charm Sciences. Ця компанія була створена у 1978 р. Вона безперервно та успішно працює на ринку вже протягом 42 років. Компанія Charm налічує 3 заводи в штаті Массачусетс, що гарантує своєчасне виготовлення та доставку обладнання кінцевому користувачу.

Система Charm EZ-M поєднує в собі функцію інкубатора та рідера, дозволяє швидко та просто проводити приймальний та інші види контролю якості мікотоксинів у зерні.

Мікотоксини – це різноманітні за хімічною природою сполуки (вторинні метаболіти), які виробляють відповідні види мікроскопічних грибів (цвілевих). Допустимий вміст найбільш небезпечних мікотоксинів контролюється нормативними документами, серед них: афлатоксин, фумонізин, дезоксиніваленол (ДОН), охратоксин А, Т-2 токсин, зеараленон. Мікотоксини мають накопичувальний ефект, їх вміст, навіть у малих дозах, є досить небезпечним. Тому важливо контролювати їх вміст як на етапі приймального аналізу, так і в період зберігання.

Існує два види тестів: FAST та WET.

  1. FAST – необхідний 70% розчин метанолу (традиційний екстракційний розчинник) для екстракції токсину. За допомогою FAS тесту можна аналізувати всі види мікотоксинів.
  2. WET – (технологія екстракції водою) необхідний екстракційний порошок та дистильована вода для вилучення токсинів. За допомогою WET тесту можна аналізувати: афлатоксин, фумонізинів, дезоксиніваленол (ДОН), зеараленон.
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!