• вул. Автозаводська 24/2, оф.350
  • Пн - Пт: 9:00 - 18:00
  • 067 446-90-48
Для додаткової консультації
+38 067 446-90-48

Інкубатор-рідер (аналізатор) Charm EZ-MСистема Charm EZ-M поєднує в собі інкубатором і рідер для контролю вмісту мікотоксинів у комбікормових та зернових галузях. Charm EZ-M читає будь-які кількісні смужки мікотоксинів ROSA, які використовуються для тестування зерна, включаючи тести на афлатоксин, DON (вомітоксин), фумонізин, охратоксин, токсини T-2/HT-2 та зеараленон, які сертифіковані GISPA для багатьох товарів.

Ключові переваги:

● Тестування за допомогою комбінованого інкубатора/рідера, дає можливість аналізувати тест-смужку автоматично після завершення інкубації.

● Режим Read-Only для аналізу зразків реалізований завдяки зовнішньому інкубатору ROSA з чотирма відсіками для інкубації більшої кількості зразків одночасно.

● Сенсорний екран, який спрощує роботу, надаючи користувачеві можливість швидко вводити та обирати необхідну інформацію.

● Виведення результатів для друку або завантаження

– Резервне копіювання 8000 результатів тестування у внутрішню пам’ять, а SD-картка дозволяє зберігати понад 100 000 результатів тестування;
– передає результати на ПК бездротовим шляхом або за допомогою стандартного кабелю USB або мережу LIMS через Ethernet;
– Експорт до Excel для аналізу.
● Час проведення випробування до 15 хв, що дає можливість проведення аналізу в рамках приймальних випробувань, надаючи виробнику харчових продуктів упевненість, що сировина має відповідну якість
● Само діагностується; знаходить та відображає типові помилки для негайного виправлення.
● Автоматичне перемикання правильного часу інкубації, температури та налаштування калібрування.
● Висока точність, реалізована завдяки інноваційним технічним рішенням.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!