Компанія NCS розповіла про те, як створює свої каталоги кольору та розвіяла міф про те, що ліцензовані віяла NCS просто друкують.

“Якість кольору – наша спадщина”

Професіонали цінують точність та акуратність. Саме тому компанія NCS взяла на себе зобов’язання виробляти найнадійніший еталон кольору на ринку. Ця спадщина означає, що сьогодні вони є знаком якості номер один для точної передачі кольору в лакофарбовій промисловості.

ЯК СТВОРЮЮТЬ КАТАЛОГИ КОЛЬОРУ NCS?Точність кольору має значення

NCS виготовляє каталог кольору, використовуючи фарбу з нанесенням на папір. На відміну від друкованих зразків та аналогічних методів виробництва зразки з нанесенням можуть бути виготовлені з точністю, за якої похибка між продуктами близька до тієї, що сприймається людським оком (~ 0,4 ΔE00). Понад 40 років компанія NCS є лідером у покращенні точності кольоропередачі кольорових карт. NCS пропонує найнадійніший кольоровий комунікаційний матеріал на ринку.

Як створюють віяла кольору NCS?

Виробництво каталогів кольору NCS – це майстерність, в якій досвід та турбота про найдрібніші деталі поєднуються з новими технологіями. Це збільшує ефективність та покращує кінцевий продукт. Ключем до досягнення рівня якості є точність стандартів кольору. Компанія використовує цифрові стандарти та спілкується з постачальниками через хмарну платформу якості кольору під назвою CAPQ. Платформа CAPQ розроблена у співпраці з автомобільною галуззю. CAPQ забезпечує точну передачу кольорів у всіх ланцюжках постачання.

  1. Змішування

ЯК СТВОРЮЮТЬ КАТАЛОГИ КОЛЬОРУ NCS?Перший етап виробництва називається-змішування. Це процес створення фарб за допомогою списку схвалених NCS пігментів та офіційного стандарту кольору NCS. Колір контролюється з використанням кількох джерел світла, щоб забезпечити точний і рівномірний колір для різних джерел освітлення.

 

 

 

 

  1.  Покриття

ЯК СТВОРЮЮТЬ КАТАЛОГИ КОЛЬОРУ NCS?Другим етапом виробництва є покриття. На цьому етапі фарба наноситься на папір та проводиться контроль таких параметрів продукту, як товщина плівки, рівень глянцю та непрозорість. У процесі виробництва контроль якості виконується на кількох етапах. Це забезпечує високу та стабільну якість від партії до партії.

 

 

 

 

  1. Кінцевий продукт

ЯК СТВОРЮЮТЬ КАТАЛОГИ КОЛЬОРУ NCS?На завершальному етапі контролю йде оцінка товару, зокрема обробка, художні роботи та збірка. Процедури контролю якості та вимоги до зразків NCS наведені у шведських стандартах SS 019100 та SS 019104, згаданих у ASTM International E2970.

Ви можете довіряти тому, що бачите

Продуктам NCS з використанням нанесення довіряють професіонали у всьому світі. Продукти NCS мають найвищу точність кольоропередачі, що дозволяє вам і вашим клієнтам довіряти кінцевому результату. NCS гарантує найвищу якість кольору на ринку та найточніші та найнадійніші стандарти кольору для інструментів продажу та маркетингу.

З питань придбання каталогів кольору RAL та NCS – звертайтесь до офіційного представника RAL GmbH та NCS Colour в Українікомпанії Текса!